Kütte ja ventilatsiooni projekteerimine

Küte, ventilatsioon ja jahutus

Kütte ja ventilatsiooni projekteerimine

Kütte-ja ventilatsiooni projekt on vajalik, et tagada hoone sobivus inimorganismile. Kütet ja ventilatsiooni tuleb alati käsitleda käsikäes – see on rangelt soovitatav tervikuna kogu hoone ulatuses. Kütte- ja ventilatsioonisüsteemid on just need, mis loovad hoones mugavuse ja heaolutunde ja mille häireid või puudumist kasutajad koheselt märkavad. Värske õhk ja optimaalne temperatuur on elukeskkonna kõige määravamad tegurid, mille pikaaegne mittesobivus võib kahjustada meie tervist. Sobiva kütte-ja ventilatsioonisüsteemi olemasolu ja toimimine on peamiseks terve elukeskkonna tagajaks.

 

Kütte- ja ventilatsiooniprojekte koostame:

ERAMUTELEKORTERELAMUTELETÖÖSTUSHOONETELE 

 

KÜTTESÜSTEEMI PROJEKTEERIMINE:

Tehniline nõustamine

Kütte projekteerimine algab tellija soovide väljaselgitamisest ning hoone kasutuseesmärkide ja – vajaduste hindamisest. Küttesüsteemi projekteerimine määrab ära kasutatava kütteliigi: kas maaküttesüsteemi, õhk-vesi-, õhk-õhk-, tahkkütusel põhinevat küttesüteemi või elektriküttesüsteemi.

 

VENTILATSIOONISÜSTEEMI PROJEKTEERIMINE:

Tehniline nõustamine

Ventilatsiooni projekteerimine algab Eesti Ehitusprojekti spetsialistide ülevaatest, kus hinnatakse võimalusi nii, et teie hoonesse (eramu, rida- või korterelamu või tööstushoone) ventilatsiooni projekteerimine võimaldaks tagada kvaliteetse sisekliima. Ventilatsiooni projektis võime ette näha soojustagastusega või ilma soojustagastuseta ventilatsioonilahenduse. Ventilastiooni projekteerimine aitab paika panna ka orienteeruva investeeringu mahu süsteemi väljaehitamiseks.

KÜSI PAKKUMIST