Vee ja kanalisatsiooni projekteerimine

Vee ja kanalisatsiooni projekteerimine

Vee- ja kanalisatsiooni projekteerimine aitab kavandada toimiva vee- ja kanalisatsioonisüsteemi, mis tagab kasutajale maksimaalselt mugava vee- ja kanalisatsioonivarustuse minimaalsete ehitus- ja ekspluatatsiooniaegsete kuludega. Kanalisatsiooni projekt sisaldab ka tuletõrjevee süsteemide, sprinklersüsteemide ja veekardinate jms kavandamist. Vahel on ekslikult kujunenud arvamus, et vee- ja kanalisatsioonitööd on mustad ning ei vaja spetsiaalseid oskuseid, kuid hästi funktsioneeriva ja optimaalse süsteemi saavutamiseks on vaja professionaalseid insenere ja meistreid. Vee- ja kanalisatsioonivarustus on üks tähtsamatest hoonet teenidavatest funktsiooniodest, mille vigasid ja puudumist märgatakse koheselt.

 

Vee-ja kanalisatsiooni projekteerimine lähtub hoone arhitektuursest projektist, hoones kasutatavast tehnoloogiast ja hoone kasutusfunktsioonist.

 

VEE- JA KANALISATSIOONIPROJEKTE KOOSTAME:

ERAMUTELE KORTERELAMUTELE TÖÖSTUSHOONETELE  

 

Enne kui vee- ja kanalisatsiooni projekt  jõuab tellimisfaasi, püüdke põhjalikult läbi mõelda, millistesse ruumidesse vajate vett ja kanalisatsiooni. Mida põhjalikumad andmed esitate, seda sujuvam on hoone vee- ja kanalisatsiooni projekteerimine ning seda paremini saab insener arvestada teie soove ja vajadusi.

Kui teie vee- ja kanalisatsiooni projekt on tellitud Eesti Ehitusprojektist, võite kindlad olla, et kõik kooskõlastused ja juriidilised asjaajamised, mida projekti koostamine eeldab, on teie eest korda aetud.

 

PROJEKTEERIMISTÖÖDE ETAPID:

KÜSI HINNAPAKKUMIST